Balandžio
24 d.

Vietinio turizmo paroda „Atostogos Lietuvoje“


Balandžio 21 d. Lietuvos turizmo profesionalai rinkosi į Kauno Žalgirio areną. Čia nuo ankstyvo balandžio 21 d. ryto iki balandžio 23 d. vakaro šurmuliavo vietinio turizmo paroda „Atostogos Lietuvoje“.

Tai pirmą kartą organizuota paroda, kurios formatas buvo kiek kitoks, nei įprasta turizmo parodoms pristatyti tai, ką turime geriausia gyvai bendraujant su Lietuvos turizmo paslaugų tiekėjais, verslu, bendruomenėmis - čia gyvenančiais ir kuriančiais žmonėmis, stiprinti šalies kultūrinį ir istorinį pažinimą, skatinti vietinių produktų vartojimą bei verslumą.

Šakių turizmo ir verslo informacijos centras parodoje bendrame stende dalyvavo kartu su kitais Suvalkijos regiono turizmo ir verslo informacijos centrais: Marijampolės, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos ir Kalvarijos.

Šį kartą kartu dalyvauti parodoje ir atstovauti Šakių rajoną turizmo ir verslo informacijos centras kvietė ne tik krašto turizmo, bet ir verslo atstovus. Kvietimui prisijungti neatsisakė „Nastia Garden“, kurie lankytojus stebino savo pačių gaminama liofilizuota produkcija. Bitininkystės ūkis „Saldūs ūsai“ atvykusiems siūlė ne tik įsigyti natūralaus bičių vaško žvakių ar medaus, bet sudalyvauti ir edukacinėse pamokose jų ūkyje. 2022 m. duris atvėrusios ir besiplečiančios poilsiavietės „Paliekys“ šeimininkai pristatė teikiamas apgyvendinimo, poilsio ir sveikatinimo paslaugas. Vyndarystės puoselėtojai ir vyno gamintojai Ramaškevičiai parodos lankytojus kvietė įsigyti savo pačių gaminamų vynų, degustuoti juos vietoje ir atvykti į pramogines degustacines programas „Vyno kerai“ Zyplių dvare.

Tikimės, kad savaitgalį praūžusi vietinio turizmo paroda planuojantiems atostogas Lietuvoje lankytojams davė puikių idėjų ir paskatino artėjančio turizmo sezono kelionių pagrindine kryptimi pasirinkti Šakių kraštą. O tiems, kuriuos domino vietinė produkcija, leido atrasti įsimintinų skonių Šakių rajono liofilizuotų produktų, vynų ar medus gamintojus.

Iki malonių susitikimų!