Kovo
01 d.

Renginys Gido dienos proga


Jau tapo tradicija, kad Šakių turizmo ir verslo informacijos centras Gido dienos proga sveikina krašto gidus.

Kiekvienais metais sugalvojama vis nauja forma, kaip tai padaryti. Vienais metas buvo organizuojamos ekskursijos po Šakių miestą supažindinant su jo praeitimi ir dabar istorijos atmintį saugančiais objektas, kitais - buvo pristatyti naujai paruošti gidai - personažai ir jų programos kiek kitaip, neįprastai, per patirtis pristatantys miesto istoriją, buvo surengta ir tautodailininko, tradicinių amatų meistro Klaido Navicko paroda „Žydiški karpiniai“.

Šiemet Šakių turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas kolegas gidus kvietė jaukiam pasibuvimui prie kavos puodelio ir „Nastia garden“ paruoštų vaišių. Sveikino visus linkėdami būti savo krašto ambasadoriais, kviečiančiais pamatyti, patirti, paragauti ir pajausti poniškas privilegijas atvykstantiems. Renginio metu gidė Birutė Bendoraitienė kvietė į virtualią kelionę po Pasaulį. Supažindino su tautomis ir gentimis, kurių dar nepalietė globalizacija, papasakojo kokias įvairias tradicijas puoselėja Pasaulio moterys, kokios jos nepaprastos ir kaip skiriasi nuo mums, europiečiams, įprasto gyvenimo.

Šiltai bendraujant buvo pasidžiaugta atvykstančiais turistais, pasidalinta įžvalgomis ir planuojamomis veikloms ateinančiam turizmo sezonui.