Kovo
01 d.

Knygų mugė 2023


Vasario 23-26 dienomis Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos nariai dalyvavo parodų rūmuose Litexpo vykusioje Knygų mugėje. Tai buvo pirmasis kartais, kai viename stende savo krašto turistinius išteklius pristatė visos šalies turizmo srities profesionalai.

Šakių turizmo ir verslo informacijos centras savo vieta mugėje šį kartą dalinosi su visos Marijampolės apskrities turizmo ir verslo informacijos centrais: Vilkaviškio, Marijampolės, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos.

Knygų mugė truko keturias dienas, tad visi turizmo informacijos centrai turėjo galimybę joje sudalyvauti tik po vieną dieną. Šį kartą stende buvusieji draugiškai konsultavo ne tik apie savo rajono, bet apie visos Suvalkijos turstinus išteklius. Toks dalyvavimo parodoje formatas lankytojams leido patogiau gauti konsultacijas apie visos Suvalkijos turistinių paslaugų teikėjus vienoje vietoje, susidaryti įspūdį ką verta aplankyti, kur nakvoti, ką būtina paragauti. Buvo teikiama pagalba parodos lankytojams, planuojantiems vienos dienos maršrutus ir keliones su nakvyne norint geriau pažinti Zanavykiją ar visą Suvalkijos regioną.

Nors Knygų mugės tikslinė auditorija – skaitytojai, atvykę įsigyti naujausių leidinių ir susitikti su jų autoriais, tačiau lankytojų gausa neleido nusivilti ir turizmo srities atstovams.