Napoleono lobio paieška

Tai aktyvi pramoga, kurios metu atvykusius lobio ieškotojus pasitinka Kidulių dvaro ponia ir dvariškiai. Jie susirūpinę Napoleono brangenybių paieška, mat legendos byloja, kad šios gerybės paslėptos būtent dvaro teritorijoje! Dalyviams įteikiamas žemėlapis, kurio nuorodos padeda ieškoti lobio. Tačiau, tam jie turi įveikti linksmas ir intriguojančias užduotis - pakaustyti arklį, surinkti kiaušinius, pastatyti namus, susitikti su paslaptingomis lobį saugančiomis būtybėmis...dalyvius lydi linksmybės, netikėtumai ir gera nuotaika. Gal jums pavyktų rasti Napoleono lobį? Pabandyti verta! Po aktyvių ieškojimų laukia fotosesija ir žinoma rastų brangenybių dalybos!

O keliautojams sekmadieniais keramikos kūrybinės dirbtuvės siūlo kitokią laiko praleidimo formą vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Jaukiose dvaro patalpose įsukūrusios dibtuvės siūlo susipažinti su keramikos subtilybėmis ir patiems pasigaminti mielus suvenyrus ar papuošalus.

 

Šiandien jaukus nedidelis dvaras restauruotas, jame puoselėjama kultūra: veikia biblioteka, vyksta įvairūs renginiai, vedamos edukacinės pamokos, įamžintas buvusios Kidulių plytinės paveldas – įrengta plytų ir koklių ekspozicija.