Wild Forest Jogos centras įsikūręs Šakių rajone, miške prie Nemuno, toli nuo miesto šurmulio. Tai vieta sustoti ir pasileisti į šiek tiek kitokią kelionę, kelionę į save. Ramybė, tyras pušyno oras, laukinė gamta leis atsipalaiduoti ir jogos praktikos čia bus dar gilesnės… Gabrielius – jogos mokytojas, devynis mėnesius praleidęs Indijoje, kur mokėsi jogos paslapčių vienoje seniausių jogos mokyklų pasaulyje. Vėliau kelis metus dirbo jogos instruktoriumi Nyderlanduose. 2020 jis su savo šeima grįžo į Lietuvą ir nusprendė čia įkurti jogos centrą. Čia vyksta reguliarūs jogos užsiėmimai, meditacijų ir jogų kvėpavimo vakarai. Taip pat rengiamos paskaitos ir edukacijos apie jogą, jogos filosofiją, sveiką gyvenseną, ajurvedinę ir jogų mitybą. Vasaros metu vyksta jogos stovyklos, kur galima apsistoti ilgesniam laikui ir užsiimti jogos bei savęs pažinimo praktikomis laukinėje gamtoje.

  1. Jogos pamokos metu praktikuojamos jogos pozos, jogų kvėpavimas, o pabaigoje meditacija bei relaksacija su gyva muzika – indiška Bansuri fleita. Jogos praktikos atpalaiduoja kūną, nuramina mintis, čia galima pasikrauti naujų jėgų, o supanti laukinė gamta visus pojūčius dar sustiprina. Po užsiėmimo pavaišinama visų pamėgta ajurvedine jogų arbatą – tai slaptas Gabrieliaus receptas.

  2. Jogų kvėpavimas ir meditacija - norintiems subtilesnių jogos praktikų ir vidinių potyrių. Jogų kvėpavimas, dar vadinamas pranayama, tai senovinė kvėpavimo technika iš Indijos, visame pasaulyje išpopuliarėjusi dėl savo naudos tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Jogų kvėpavimas tai dovana šiuolaikiniam, dažnai stresą patiriančiam žmogui. Jogų išmintis sako, kad išmokęs kontroliuoti savo kvėpavimą, galėsi valdyti pasaulį.

  3. Paskaitos apie jogą, jogų filosofiją, sveiką gyvenseną, ajurvedinę ir jogų mitybą. Jogos esmė – pažinti save, kaip veikia žmogaus kūnas, mintys ir emocijos. Jogos filosofija tai labai praktinės žinios, pritaikomos kasdienybėje. Užsiėmimo metu į savo gyvenimo problemas pasižiūrima kitu kampu, o rytietiška jogos išmintis padeda atverti naujas duris ar atsakyti į seniai ramybės neduodantį klausimą.

KAINORAŠTIS:

Edukacijos Pavadinimas

Trukmė

Turistų skaičius nuo iki

Kaina asmeniui

Kaina grupei

Jogos pamoka

75 min

1-16

 

100 Eur

Jogų kvėpavimas ir meditacija

75 min

1-16

 

100 Eur

Paskaita apie ajurvedinę ir jogų mitybą

60 min

1-20

 

100 Eur

Paskaitą apie jogą, jogos filosofiją

60 min

1-20

 

100 Eur

 

Vienkartinis apsilankymas – 10 Eur

1 mėnesio abonementas 1 užsiėmimas per savaitę – 28 Eur

1 mėnesio abonementas 2 užsiėmimai per savaitę – 45 Eur

1 mėnesio abonementas neribotas lankymas – 60 Eur

Privatus individualus užsiėmimas 35 Eur

Edukacija grupei viena valanda 100 Eur

 

Jogos užsiėmimų grafikas:

Pr 09:00 Joga (Šakiai, Emociukas, Gimnazijos g. 16)

An 18:30 Tradicinė joga, kvėpavimas (Pakalniškiai)

Tr 09:00 Joga (Šakiai, Emociukas, Gimnazijos g. 16)

Ke 18:30 Joga (Šakiai, Emociukas, Gimnazijos g. 16)

Sek 09:00 Joga (Pakalniškiai)

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!