Stebuklingų draugų sodyba –  vieta, kurioje pagrindiniai edukacijų vedėjai yra gyvūnai. Čia mokomasi bendrauti, drauge sportuoti, suprasti vieni kitus, ieškoti panašumų ir pastebėti skirtumus. Sodyboje gyvena šunys, katės, asiliukai, žirgas, poniai, triušiai, avys, ožkos, naminiai paukščiai, jūros kiaulytės, o galbūt ir dar kas nors – gyventojų kompanija kartais „atsinaujina“ kuo nors netikėtu.  Gyvūnai čia ne paprasti – kiekvienas turi savo istoriją.

Pažinčių su Stebuklingais draugais metu išgirsite sodyboje gyvenančių gyvūnų istorijas, sužinosite įdomių faktų apie jų rūšis, pamatysite, ką jie moka, ir praktiškai išbandysite įvairius triukus ir užduotis. Veikla tinka visiems – dideliems, mažiems, šeimoms ar draugų kompanijoms.

Čia išmoksite saugaus ir tinkamo elgesio su gyvūnais, sužinosite esminius dalykus apie gyvūnų gerovę, pasimankštinsite su šunimis, praktiškai išbandysite gyvūnų asistuojamą terapiją.

Moksleiviams yra galimybė pasiūlyti patyrimines pamokas gamtoje ir apie gamtą. Pamokos adaptuojamos įvairaus amžiaus vaikams ir paaugliams.

Veiklos vyksta lauke, tad planuojant laiką pravartu atsižvelgti ir į vyraujančius orus, kad visiems būtų smagu.

 

KAINORAŠTIS:

Paslaugos pavadinimas

Trukmė

Turistų skaičius

Kaina asmeniui

Kaina grupei

Pažintis su Stebuklingais draugais

1,5 val.

10 - 20

3-5 Eur

-

Pamoka su gyvūnais gamtoje

60 – 90 min.

15 – 25*

3-5 Eur

-

Kaniterapija 1,5 val 10-25 3-5Eur -
Rekreacija  1,5 val 10-25 3-5Eur -
Mokymai apie gyvūnus vaikams ir suaugusiems  1,5 val 10-25 3-5Eur -

*Viena moksleivių klasė.

Būtina išankstinė registracija. Priimti neužsiregistravusius ir pavienius lankytojus galimybės nėra.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!