Šakių viešosios bibliotekos pastato rūsyje veikia pabėgimo kambarys, intriguojančiu pavadinimu „Drakula“. Ši intelektuali, loginiu mąstymu paremta pramoga – tai nuotykis, suteikiantis ilgai išliekančias emocijas, padedantis išgyventi naujus potyrius. Žaidimo esmė – per valandą surasti raktą ir išsilaisvinti iš užrakinto kambario, sprendžiant įvairias logines užduotis, ieškant paslėptų ženklų, kodų, daiktų.

Pabėgimo kambario „Drakula“ kūrėjai šį projektą pristato kaip vieną iš unikaliausių Lietuvoje, kuris nepalieka abejingų nei naujokų, nei patyrusių komandų.

Tik įsivaizduokite – praveriate stebuklingos Drakulos pilies duris ir patenkate į paslaptingą menę. Staiga užsitrenkia durys, spragteli spynos užraktas... Kaip iš čia ištrūkti ir nesusidurti su pilies šeimininku Drakula? Kviečiame pasinerti į nepamirštamą nuotykį!

Intelektuali ir įtraukianti pramoga tinka tiek laisvalaikio praleidimui, tiek asmeninių švenčių paįvairinimui. Galima įsigyti ir dovanų kuponą, leidžiantį apsilankyti pabėgimo kambaryje.

Žaidimą rekomenduojame 5–6 žmonių grupei nuo 14 metų. Seanso kaina – 40 Eur/grupei.

Super!!!!!
2024-01-22 Vienas iš įdomiausių kambarių, kuriuos yra tekę būti. Daug netikėtų momentų. Labai rekomenduoju!
Drakula
2022-10-20 Su draugėm praleidom puikų gimtadienio laiką, užduotys įdomios, super, rekomenduoju.
Puikus
2022-10-20 Buvom, laaaaaaaaabai patiko, rekomenduoju išbandyti. Tikrai vienas geriausių, kokiuose esu buvusi.