Oficialieji šaltiniai sako, jog cirkas Šakių rajone užgimė 1959 metais Kudirkos Naumiestyje. „Šypsenos“ pavadinimas – simboliškas, nes slepia pergalių džiaugsmą ir nusivylimo kartėlį, neišvengiamą jaudulį.

Šakių mieste įkurta cirko mokykla yra vienintelė Pabaltijo šalyse. Šakių cirko mokykla turi visą reikiamą inventorių ir tam pritaiytą bazę su profesionaliais pedagogais. Cirko menas - išskirtinė kultūros saviraiška, kuri suteikia galimybę ugdyti kūrybinius gebėjimus, išreikšti save, išeiti iš komforto zonos ir padeda atrasti artistiškumą. Užsisakę edukacinį užsiėmimą Šakių cirko mokykloje pajausite cirko meno dvasią,pamatysite cirko „virtuvę“, jo užkulisius.

Edukacinio užsiėmimo „Daiktai cirke atgyja“ metu bus supažindinama su fotografo V. Venslovaičio cirko paroda „Viskas dėl šou“, apžiūrima mini klounų parodėlė, trumpai supažindinama su Lietuvos cirko istorija. Edukacijos dalyviai stebės cirko studijos „Šypsena“ pasirodymą. Po pasirodymo susipažins su cirko užkulisiais ir artistų rekvizitu. Taip pat turės galimybę saugiai išbandyti pametamą takelį ir batutą. Po įvykusio užsiėmimo bus susėdama ratu ir vyks refleksija, kurios metu kiekvienas galės išsakyti, ką jautė, kas patiko, nepatiko. Vaikai dirbdami kartu su profesionalais patirs socialiai ugdantį kultūrinių užsiėmimų poveikį, atskleidžiantį jų asmenybę, sugebėjimus ir pasitikėjimą savimi.

KAINORAŠTIS:

Pavadinimas Trukmė Turistų skaičius Kaina asmeniui Kaina grupei
Edukacinis užsiėmimas „Daiktai cirke atgyja“ 30 min. 40 5 Eur 200 Eur


 

Nuotr. Jonas Vaikšnoras

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!