Kavinė „Kiba"

Kavinė „Kiba“ savo ištikimus ir naujus klientus, profesionaliu darbu ir nuoširdžiu dėmesiu džiugina jau 11-tus metus. Ieškote kur skaniai ir nebrangiai pavalgyti ar išsinuomoti vietą vakarui? Jūsų laukia maloni  ir jauki aplinka, su Zanavykų krašto interjero detalėmis. Malonus aptarnaujantis personalas neapvils nei Jūsų, nei Jūsų artimųjų. Jus nustebins skanūs bei kokybiški ne tik lietuviški patiekalai, bet ir ko gero skaniausos picos visuose Šakiuose. Siūlome platų asortimentą ypatingų patiekalų, malonų aptarnavimą, priimtinas kainas ir draugišką atmosferą.

Kavinėje zanavykišku pavadinimu „Kiba“ galite užsisakyti ir edukacinę - pažintinę programą „Zanavykų ragaučius“. Atvykus Jus pasitiks svetinga „gaspadinė“ ir jos „mergučės“, pasodins už vaišėmis nukrauto stalo, sočiai pavalgydins, o kol svečiai vaišinsis, „gaspadinė“ gražia zanavykiška „šnekta“ papasakos  apie zanavykų virtuvę ir buitį, kulinarines subtilybes ir paslaptis. Svečiai patirs tikrą šio krašto vaišingumą - paragaus tradicinių zanavykų krašto valgių: rūkytų mėsos gaminių, sūrių, patiekalų su sėmenų aliejumi, įdarytos kopūsto galvos, morkų saldainių, naminės giros, gilių kavos ir dar šio bei to...Visi patiekalų receptai autentiški, gaminami pagal senolių pasakojimus.

Maloniai kviečiamos ir laukiamos grupės nuo 10 asmenų.

Norint užsisakyti „Zanavykų ragaučių“, būtina išankstinė registracija.

Darbo laikas:

I - IV 11:00 - 18:00

V - VI 11:00 - 20:00

Karantino laikotarpiu kviečiama į terasą mėgautis picomis, sušiais, tradicine lietuviškas virtuve ir kitais populiariais patiekalais:

Teikiamas maistas išsinešti su pristatymu Šakiuose.

Degustacinės programos užsakomos iš anksto.

Būtina laikytis saugumo reikalavimų.

 

Pritaikymas neįgaliesiems: nepritaikyta.

Dėkojame
2020-03-07 Puiki kavinė, ypač puikus, tirpstantis burnoje (ir ne tik paveldinis) maistas. Sėkmės, ir toliau taip