Cukrainė "Laimė"

Šakiuose pirmoji ir vienintelė cukrainė „Laimė“ kasdien pirkėjams patiekia šviežius konditerijos gaminius ir vilioja pasaulyje pripažintais, klasikiniais saldėsiais - kruasanais, kanelėmis ar macarons‘ais. Vieta mėgiama dėl jos išskirtinumo ir jaukios atmosferos. Čia įprasta ne tik įsigyti konditerijos gaminių, bet ir prisėsti susitikimui prie kavos puodelio ir deserto ar greitiems pietums. Patyrusios ir nuolat besitobulinančios cukrainės konditerės priima užsakymus proginiams tortams, kurių meniniais sprendimais žavisi tiek nuolatiniai, tiek nauji klientai.

* Užkandžiai

* Itališka kava

* Konditerija

* Užsakomieji gaminiai

Darbo laikas:

I-V 7:45 – 17:30 val.

VI 8:00 – 16 val.

VII 9:00 – 14:00 val.

Karantino laikotarpiu cukrainės terasoje kviečiama į terasą mėgautis picomis, sušiais, tradicine lietuviškas virtuve ir kitais populiariais patiekalais:

Teikiamas maistas išsinešti su pristatymu Šakiuose.

 

 

Pritaikymas neįgaliesiems: visiškai pritaikytas.

Nemandagus ir nekultūringas aptarnavimas
2020-06-04 Šiandien 2020-06-04 tarp 17 val. -18 val lankėmės Cukrainėje ,,Laimė" ir likome labai nepatenkinti pardavėjos darbu. Pardavėja buvo nemandagi, nekultūringa, vartojo ,,žargoniškus" žodelius, grasino iškviesti direktore. Neturėjo kortelės su vardu, tad negalime įvardinti. Mes esame dažni klientai ir visad kažką perkame. Dėl šios pardavėjos elgesio nusivylėme aptarnavimo kokybe.