Apsilankykite ir atsipūskite vietos gyventojų pamėgtoje, žymaus choreografo, baletmeisterio Juozo Lingio, kilusio iš Šakių krašto, vardu pavadintoje laisvalaikio praleidimo vietoje ar sudalyvaukite čia organizuojamame kultūriniame renginyje! 

Šakių miesto centre įsikūrusiame parke nuolat vyksta kultūriniai renginiai, šurmuliuoja mugės, vietiniai renkasi pailsėti, vaikai - pažaisti...

 

XX a. pr. šioje vietoje stovėjo dviaukštis medinis ,,Žiburio" gimnazijos pastatas, apsuptas sodo ir gėlynų.

1944 m. pastatas sudegė, liko tik anuomet sodinti medžiai.

1955-2005 m. parke stovėjo žalias medinis paviljonas (jaunimo vadintas ,,Žaliuke"), kur vyko diskotekos ir kiti renginiai.

Paviljoną nugriovus, 2006 m. pastatyta vasaros estrada, prieš ją esantis kalnelis vadinamas ,,Bučkalniu", mat anksčiau ant kalnelio augo alyvos, slėpusios įsimylėjėlių bučinius.

 

Noreciau padekoti uz pagalba.
2019-07-16 Liepos 13d. pakeliui is Kudirkos Naumiescio i Vilniu uzsukau su sunumi ir anukais i V.Lingio parka pasportuoti ir pasivaikscioti poilsiniu taku. Pasportave ir prisivaikscioje pavargome prisedome pailseti ir uzkasti kelionei pasiimtu sumustiniu. Kazkokiu tai budu sunaus telefonas isslydo is kisenes ir ikrito i estrados pakylos plysi ir nukrito iki pat apacios. Patiems pasiekti ir istraukti telefona neturejom jokiu sansu. Paskambinau pagalbos telefonu 112 ir paprasiau pagalbos. Sakiu policijos budintys susisieke reikiamais zmonemis ir iskviete mums pagalba. Taigi nuosirdziai dekojame policijos pareigunams, kulturos direktoriui ir zmogui net nuo Kryzkalnio atskubejusio mums i pagalba su visa iranga padejusia istraukti telefona.