Klasikinės muzikos festivalis „Beatričės vasaros“ suburia išskirtinius Lietuvos ir užsienio atlikėjus. Tai susitikimai su muzika, atlikėjais, atmintimi. Visi koncertai vyksta bažnyčiose ir dvarų erdvėse.
Šį sezoną iš viso laukia 7 koncertai, 3 iš jų – nemokami. Nors nemokamus koncertus galima rasti „Ticketmarket“ platformoje, bilietų pirkti ar vietų rezervuoti nereikia. Vis dėlto, erdvės nėra didelės, todėl ir klausytojų vietų skaičius ribotas.
Festivalio pradžios koncertas vyks birželio mėn. 6 d. 18 val. Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo bažnyčioje. Programoje – Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Meno vadovas ir dirigentas Gintaras Rinkevičius.
Daugiau informacijos apie pradžios ir viso sezono koncertus: https://beatrice.sakiai.lt/

Atsiliepimai