Kulinarinio paveldo edukacijos

Lekėčių miestelyje Lekėčių bendruomenės moterų klubas yra įkūręs "Kulinarinio paveldo namus". Veiklios ir iniciatyvios moterys organizuoja tradicinio šakočio ir duonos kepimo edukacines programas.

Čia apsilankę prasmingai praleisite laiką su darbo ar mokslo kolektyvu, giminėmis ar draugų kompanija bet kokios šventės proga. Sužinosite ypatingą šimtmečius menančio kulinarinio paveldo maisto istoriją, receptus ir skonį.

Autentiško tradicinio šakočio kepimo kulinarinės edukacijos metu susipažinsite su šakočio istorija, receptūra, gaminimo procesu ir reikmenimis. Užpylę ant volo tešlos, patys jį suksite virš kvepiančio malkų židinio, ragausite ką tik nuo žarijų nukeltą šviežutėlį šakotį.

Autentiškos tradicinės duonos kepimo edukacijoje savomis rankomis užminkysite, natūraliu raugu užmaišytą duoną ir pašausite į tikrą zanavykišką duonkepę krosnį. Iškeptą ir iš krosnies ištrauktą duoną „nuprausite“ suvilgę karštą plutą vandeniu, kad ji įgautų blizgesio. Ir tokį gražų, unikalų kepalą parvešite namiškiams lauktuvių.

Kainoraštis:

Pavadinimas Trukmė Turistų skaičius Kaina asmeniui Kaina grupei*
Autentiško tradicinio šakočio kepimas 2,5 val. Iki 35 10 Eur 160 Eur
Autentiškos tradicinės duonos kepimas 2,5 val. Iki 35 10 Eur 160 Eur

* Fiksuotas mokestis grupei (30 - 35 asm.) + 10 Eur./asm.

Edukacinės programos vedamos iš anksto susitarus.

Pritaikymas neįgaliesiems: nepritaikyta.