,,Poškynės sodyba"

Sodybą iš visų pusių supa gražus, ramus bei tvarkingas miškas. Čia galite pabėgti nuo kasdienybės ir rūpesčių. Tai puiki vieta, vertinantiems privatumą ir gerą poilsį.

Jūsų šventei siūlome naujai įrengtą erdvią pokylių salę talpinančią 50 ir daugiau žmonių, su lauko terasa ir gražiu vaizdu į tvenkinį bei mišką. Jūsų poilsiui antrame aukšte įrengti jaukūs miegamieji. Pirties pastate, (kur įrengta pirtis), yra malkomis kūrenamas židinys, pokylių salė iki 20 vietų, dušas, tualetas. Musų pirtis yra tradicinė, rusiška, kūrenama malkomis, akmenys liejami vandeniu. Antrame aukšte įrengti du miegamieji šešiolikai asmenų.

Kieme, ant tvenkinio kranto, yra didelis kubilas, lauko židinys su pavėsine, laužavietė. Vaikams yra įrengta žaidimų aikštelė su smėlio dėže. Mėgstantiems aktyvų poilsį galime pasiūlyti futbolą, tinklinį, ar pažaisti dažasvydį miške. Poilsio zonos teritorija 3 ha.

Pritaikymas neįgaliesiems: nepritaikyta.

Nuostabi sodyba!
2020-07-14 Nuostabi sodyba! Labai švaru, tvarkinga. Lauke daug erdvės žaidimams. Negilus vandens telkinys, kur saugu maudytis vaikams. Labai paslaugūs, mieli ir visada pasiruošę padėti sodybos šeimininkai. Puiki vieta poilsiui su draugais, giminaičiais. Kuo geriausios rekomendacijos.