Poilsiavietė "Paliekys"

Poilsiavietė "Paliekys" teikia sveikatinimo, apgyvendinimo, poilsio ir renginių organizavimo paslaugas visais metų laikais.

Poilsiavietė "Paliekys" laukia svečių pušynų apsuptyje įsikūrusiame Lekėčių miestelyje. Pusiaukelėje tarp Kauno ir Šakių esantis miestelis traukia keliautojus ir poilsiautojus savo kraštovaizdžiu, lankytinų vietų gausa, svetinga bendruomene ir poilsiui idealiai tinkančiu kraštu.

Lekėčių viduryje, upelio Liekė slėnyje, sukurta poilsio ir sveikatinimo erdvė "Paliekys". Svečiai poilsiavietėje laukiami ištisus metus. Nustebsite, kaip visa erdvė pritaikyta lėtam turizmui, kaip čia atvykus norisi nurimti ir sustoti, bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius. Pamiršti stresą ir pasikrauti teigiamų emocijų galite užsisakę lietuviškos pirties SPA procedūras, mėgaudamiesi sūkurinės vonios masažais ar tiesiog leisdami laiką gamtos apsuptyje

POILSIAVIETĖS IŠSKIRTINUMAS:

1. Poilsis gamtoje ir ramybėje turint miesto komfortą. Visos komunikacijos, asfaltuotas privažiavimas, viešasis transportas, greta parkas, parduotuvė, puikus susisiekimas.

2. Poilsiavietėje puoselėjama Lietuviškos pirties tradicija. Periodinio kūrenimo krosnis (ugnis per akmenis). Pirtis su profesionaliais pirtininkais, pirties spa ritualai.

3. SPA baseinas su reguliuojama vandens temperatūra, vandens ir oro srovėmis (7 vietos). Veikia visais metų laikais.

4. Ekologija ir tvarumas. Poilsiavietėje privalomas šiukšlių rūšiavimas į tam skirtas šiukšliadėžes. Draudžiama naudoti vienkartinius indus ir įrankius. Viskuo, kas reikalinga patogiam poilsui, poilsiavietės šeimininkai pasirūpino iš anksto. Taip pat nepageidaujami šventiniai guminiai balionai, konfeti, kiti plastiko dekorai ir papuošimai.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

1. Apgyvendinimo paslaugos šiuo metu iki 10 asmenų, du stilingi ketuviečiai nameliai ir priepirtis su dviem miegamomis vietomis

2. Lietuviškos pirties ir SPA baseino paslaugos ištisus metus iki 10 svečių

3. Iškūrentos pirties nuoma pirtininkams, edukacijoms, renginiams

4. Erdvi terasa vasaros šventėms iki 30 asmenų ir mažesnė pavėsinė iki 15 asmenų, su mini virtuvėle, kurioje yra indai, šaldytuvas, židinys.

5. Laužavietė su grilio zona, kepimo žiedas, šašlykinė su visu kepimui reikalingu inventoriumi.

6. Turistinių dviračių nuoma.

7. Du tvenkiniai su pliažu pritaikyti maudynėms ir žvejybai.

8. Erdvė įsikurti keliaujantiems su palapinėmis ar kemperiais, jiems skirtas lauko tualetas, dušas, elektra.

9. Įvairių renginių organizavimas poilsiavietės teritorijoje su galimybe užsisakyti užkandžius, maistą, gėrimus tiesiai ant stalo.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!