Sodyba įsikūrusi labai gražioje Lietuvos vietoje, netoli Nemuno, ant kalno. Nuo jo atsiveria nuostabūs vaizdai. Sodyba svečius priima ištisus metus, o jauki kaimiška aplinka tinka ir ramiam poilsiui ir verslo renginiams. Net mažieji lankytojai lieka patenkinti, nes jų laukia erdvi žaidimų aikštelė, o už paslaugas sodyboje vaikams taikoma 50-ies procentų nuolaida.

Vienu metu sodyboje gali apistoti nuo 20 iki 40 asmenų.

Verslo renginių metu apgyvendinimas galimas 24 asmenims.

Pobūvius sodyboje švęsti gali iki 60 asmenų.

Sodybos šeimininkai užsiima ne vien ti apgyvendinimo paslaugomis, bet ir maitinimo, pobūvių organizavimo, ekskursijų ir edukacinių programų organizavimo paslaugomis.

Prieskoninių ir arbatos žolelių edukacija prasideda pažintiniu Mockynės žolelių taku su „pasižoliavimu“. Po to aprodomas daržas su jame augančiomis žolelėmis, taip pat vieta, kurioje jos džiovinamos. Galiausiai – arbatų gėrimas ir smagus pašnekesys. Edukacija vyksta nuo pavasario iki rudens, tačiau arbatos paragauti galite ištisus metus. Taip pat įsigyti įvairių žolynėlių.

Pyragų arba blynų kepimas. Edukacijos metu demonstruojamas procesas, rodoma, kaip maišoma tešla, kepama, pasakojama, iš kokių produktų gaminama. Tuomet vyksta degustacija. O kad nebūtų liūdna, pateikiama istorija apie pačią sodybą ir kulinarinį paveldą.

Zanavykų krašto ragaučius. Edukacinė programa su užsakomaisiais degustaciniais pietumis ar vakariene. Edukacijos metu gaminama ir supažindinama su receptų istorija.

Priepirčio ir pirties edukacijos programa susideda iš pristatomojo pasakojimo apie procedūras, kurio metu supažindinama su tradicinės pirties tradicijomis. Vėliau vyksta įtrynimai žolelėmis, aliejumi ir medumi, kvapų terapija pirtyje. Vėliau – poilsis prie arbatėlės ir pyrago su įspūdžių pasidalinimu.

Baltiškas masažas. Šio užsiėmimo metu pasakojama apie šio masažo istoriją ir naudą organizmui. Taip pat vykdomos pirties procedūros, arbatėlės gurkšnojimas poilsio ir įspūdžių dalinimosi metu.

Kainoraštis:

Pavadinimas

Trukmė

Turistų skaičius

Kaina asmeniui

Prieskoninių ir arbatų žolelių edukacija.

2-3 val.

Nuo 10 asm.

Nuo 10 eur

Pyragų arba blynų kepimas

2-3 val.

Nuo 10 asm.

Nuo 10 eur

Zanavykų krašto ragaučius*

2-3 val.

Nuo 10 asm.

Sutartinė

Priepirčio ir pirties edukacija**

6 val.

6-12 asm.

20 eur

Baltiškas masažas**

Vienam asmeniui – 45 min.

6-8 asm.

Apie 35 eur

*patiekalai ir jų kiekiai derinami iš anksto. Kaina sutartinė.

** veda homeopatė, baltiško masažo meistrė Aušra Mačiulytė.

Edukacijos vedamos lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis.

Pritaikymas neįgaliesiems: iš dalies pritaikyta.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!