Sodyba įsikūrusi tarp Kauno ir Šakių, šalia Lekėčių miestelio, Jančių kaime. Gaivus miško oras, ir supanti žaluma tai tik nedaugelis privalumų, kuriuos siūlome savo svečiams. Naujos sodybos patalpos suprojektuotos remiantis klientų įgeidžiais bei aptarnaujančio personalo poreikiais.
Aukštos lubos ir plati erdvė (200 kv. m.) pagrindinėje salėje leidžia patogiai sutalpinti 80 svečių, čia pat pakanka vietos ir muzikantams, ir valso žingsneliui. Mažesnėje salėje (50 kv. m.), džentelmenai dažniausiai ramiai šnekučiuojasi ir vaišinasi alumi, o damos skanauja desertus.
Antrame aukšte įrengtas didžiulis holas su balkonu iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į mišką ir tvenkinį. Miegamuosiuose kambariuose galima apnakvindinti 50 svečių.
Erdvios virtuvės ir personalo patalpos leidžia atriboti specifinius pasiruošimo reikalus nuo šventės šurmulio.
Kūnui ir sielai atgaivinti įrengta išskirtinės konstrukcijos pirtis - „ugnis per akmenis“, kurią jau spėjo įvertinti geriausi Lietuvos pirtininkai.
Sodybos teritorijoje yra galimybė parengti trasas sumanumo, atidumo ir ištvermės rungtims. Lauko terasoje didelė barbekiu kepsninė.

Sodyboje yra galimybė užsakyti maisto gaminimo edukacines programas: tradicinių cepelinų gaminimo ir tradicinio ispaniško patiekalo Paelja su  jūros gėrybėmis gaminimo edukacines programas. Programos metu užsakovai kartu gamina patiekalą, o po to jį degustuoja.

Kainoraštis:

Pavadinimas

Trukmė

Turistų skaičius

Kaina asmeniui

Kaina grupei

Paelja gaminimas

Iki 2 val.

Iki 40 žm.

Sutartinė

Sutartinė

Tradicinių cepelinų gaminimas Iki 2 val. Iki 40 žm. Sutartinė Sutartinė

Oficialus internetinis tinklalapis - http://www.lauryne.lt/

Žiemos metu sodyboje šilta.

Pritaikymas neįgaliesiems: visiškai pritaikyta.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!