Kaimo turizmo sodyba „Kukarskė“ įsikūrusi ąžuolų paunksmėje. Senovinėje, renovuotoje suvalkiečio sodyboje jaukiai dera etnografiniai buitiniai rakandai ir šiuolaikiniai interjero elementai. Sodyboje: erdvi svetainė su židiniu, originaliais ąžuolo baldais apstatyti poilsio kambariai, virtuvė.

Atsigaivinsite žolynais kvepiančioje pirtelėje, yra kubilas bei tvenkinys. Pageidaujant šventę papuoš floristės dekoruoti stalai, patalpos. Miškas šalia sodybos sezono metu turtingas uogų ir grybų.

Sodybos šeimininkai orgnizuoja edukacines programas svečių užimtumui:

Edukacijnė programa “Kukarskės paukščiai“ (2 val.) šimtametėje Suvalkiečio sodyboje rytais pažadina net 20 skirtingų veislių gaidžių – kukariekurių choras. Po pievas vorelėmis vaikštinėja žąsys ir antys. Vištų ir patarškų būryje puikuojasi kalakutas, vardu Bičas. Tai tikras lietuviškas kaimas. Maloniai kviečiame atvažiuoti į „Kukarskę“, ir mes Jums papasakosime apie savo augintinius, ir įsitikinsite, kad ir vištos gali būti gražios. Kartu pažaisime judriuosius žaidimus, pasuksime galvas viktorinoje, palesinsime vištų pulką, paglostysime Bičą, o į namus galėsite parsivežti iš gamtinių medžiagų pasigamintą paukštelį. Susėdę po išsikerojusiu ąžuolu, paskanausite gilių kavos. Lankytojai priimami nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

Edukacinė programa „Sodybos žolynai“ (2 val.) Pas mus ir pamatysite, kur auga daržovės, pauostysite ir pagal kvapą pabandysite atspėti, kokia tai mėta, o jų sodyboje auga net dešimt veislių. Mes Jums papasakosime apie prieskoninius augalus, jų pritaikymą ne tik kasdieniniame gyvenime, bet ir sveikatos stiprinime. O po išsikerojusiu ąžuolu, Jūsų lauks linksmas siurprizas ir arbatų degustacija.

Lankytojai priimami nuo pavasario iki rudens.

Kainoraštis:

Pavadinimas Trukmė Turistų skaičius Kaina asmeniui Kaina grupei
Sodybos nuoma   Iki 50 25 Eur 150-800 Eur
Edukacinė programa "Kukarskės paukščiai" 2 val. Iki 50 3-6 Eur  
Edukacinė programa "Sodybos žolynai" 2 val. Iki 50 3-6 Eur  

Pritaikymas neįgaliesiems: nepritaikyta.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!